Förtroendevalda i Torsby kommun.

Suzanne Sätterlund (SD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktiges valberedning ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31