Förtroendevalda i Torsby kommun.

John Ryberg (SD)

Kontaktinformation

E-post:
john.ryberg@torsby.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31