Förtroendevalda i Torsby kommun.

Roger Larsson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
roger.larsson@torsby.se

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö-, bygg- och räddningsnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Ombud i Klarälvens vattenvårdsförbund ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Oskar Uno Perssons donationsfond, styrelse ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Torsby Bostäder AB ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31