Förtroendevalda i Torsby kommun.

Ronny Walfridsson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen ersättare 2019-02-18 - 2022-10-31
Torsby Bostäder AB ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31