Förtroendevalda i Torsby kommun.

Tommy Olsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
tommy.olsson@torsby.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31