Förtroendevalda i Torsby kommun.

Jörgen Lundqvist (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31